Šumavský pohárek č. 4 - Špičák

V sobotu 19.03.2016 se konal na Špičáku na sjezdovce Michálek 4. závod Šumavského pohárku a zároveň zakončení a celkové vyhlášení výsledků Šumavkého pohárku v roce 2016. V kategorii Superpřípravka dívky na 4. místě dojela Emička, na 5. místě Lucinka Sch., na 6. místě Verunka, na 7. místě Nikolka, na 16. místě Emička, na 19. místě Rozárka, na 22. místě Zorinka a na 27. místě Barunka. V kategorii U10 přípravka dívky dojela na 10. místě Janička, na 13. místě Terezka a na 17. místě Ivanka. V kategorii Superpřípravka hoši dojel Davídek na 14. místě, Mareček na 21. místě, Jonášek na 22. místě a Mikulášek na 23. místě. V kategorii U10 přípravka dívky dojela Janička na 10. místě, Terezka na 13. místě a Ivanka na 17. místě. V kategorii U10 přípravka hoši dojel Honzík na 4. místě, Adámek na 7. místě a Lukášek na 10. místě.
Po dojetí 4. závodu proběhlo vyhlášení celkových výsledků Šumavského pohárku 2016, kde naši závodníci nasbírali pěkný počet bodů a dosáhli v kategorii Superpřípravka dívky Agátka na 2. místo, Emička na 3. místo, Lucinka Sch. na 7. místo, Verunka na 9. místo, Lucinka Š. na 10. místo, Adélka spolu s Nikolkou na 15.místo,  Barunka, Emička T., Zorinka, Kačenka, Rozárka a Linda na 17. místo. V kategorii Superpřípravka hoši skončili Davídek spolu s Mikuláškem na 26. místě. V Kategorii přípravka dívky si Janička vyjela body na 14. místo a Terezka s Ivankou na 19. místo. V kategorii Přípravka hoši si kluci vyjeli body Honzík na 4. místo, Adámek na 6. místo a Lukášek na 13. místo.
Tímto děkujeme všem našim závodníkům za vynaložené úsilí jak na trénincích tak na závodech a přejeme jim do následujících sezón hodně úspěchů, sil a vytrvalosti a věříme, že následující lyžařské sezóny budou beze sporu alespoň tak úspěšné jako tato. Kromě dětí patří velký dík našim trenérům a bezesporu rodičům našich závodníkům.

19          21

20       22