Šumavský pohárek č. 3 - Špičák, Kramolínský obřák, Offene Landkreismeisterschaft Cham a závody v Alpách

O víkendu 12.3. a 13.3. jsme se zúčastnili několika závodů. V sobotu jsme se rozdělili a objeli závody na Lipně a na Javoru. Na Lipně se jely dva závody, klasický Kramolínský obřák a poté vyřazovací slalom. Naši závodníci se velmi dobře umístili ve všech svých kategoriích a to včetně trenérů, kteří již tradičně jeli jak Kramolínský obřák, tak vyřazovací slalom. Na Kramolínském obřáku v kategorii Dívky 2011 se Barunka umístila na 1. místě a v kategorii Hoši 2011 dojel na 2. místě Mikulášek. V kategorii Dívky 2010 se Lucinka Sch. umístila na 1. místě a v kategorii Dívky 2009 se na 1. místě umístila Verunka. V kategorii Dívky 2008 jsme měli dvě závodnice, které obsadily 2. a 3. místo, jako druhá dojela Lucinka Š. a na třetím místě dojela Emička. V kategorii Přípravka ZU10 dojela Janička na 5. místě a kluci v kategorii Přípravka MU10 dojeli na 2. a 3. místě, jako druhý dojel Adámek a jako třetí dojel Honzík. Naše trenérky v kategorii ženy obsadily Ivana 2. místo a Jája 6. místo. Mezi muži Ondra dojel na 6. místě. Ve vyřazovacím slalomu se Honzík v kategorii muži dostal do 2. kola, kde dojel na 26. místě a Ondra se probojoval do třetího kola, kde dojel na 11. místě.
Na Javor vyrazili dva závodníci a obsadili také pěkná místa. V kategorii Bambini Weiblich se umístila Adélka na 3. místě a v kategorii Kinder U9 mannlich dojel Lukášek na 5. místě.
V neděli v Alpách své umění ukázala Terezka a v tamním závodě byla 1.
Současně se konal 3. závod Šumavského pohárku a Ski Klub zde opět vybojoval hezká místa. V kategorii Superpřípravka dívky na 2. místě dojela Emička, na 4. místě Lucinka Š., na 6. Lucinka Sch., na 7. místě Verunka, na 10. místě Nikolka, na 14. místě Adélka, na 20. místě Barunka, na 23. místě Kačenka a v kategorii Superpřípravka hoši dojel Davídek na 11. místě. V kategorii U10 přípravka dívky dojela Janička na 9. místě a v kategorii U10 přípravka hoši kluci obsadili Honzík 2. místo, Adámek 3. místo a Lukášek dojel na 13. místě.

14       15

18            16