Šumavský pohárek č. 2 - Alpalouka

V sobotu 30.1.2016 se konal 2. závod Šumavského pohárku, který pořádal náš oddíl. Po dohodě trenéři rozhodli, že by bylo hezké uspořádat závody na Alpalouce na přírodním sněhu. Ke konci týdne před závodama přišlo lehké oteplení a sněhová pokrývka na Alpalouce začala rychle ubývat, ale za pomoci celého oddílu a přívětivého počasí se závody mohly uspořádat. Závodní trať byla poměrně dlouhá, ale technické četě se dařilo po celou dobu závodu udržet trať ve sjízdném stavu. Závodu se zúčastnilo přes 120 závodníků a naše děti opět bojovaly: v kategorii superpřípravka dívky dojela na 2. místě Agátka, na 3. Emička, na 9. Lucinka Š., na 10. Adélka, na 11. Nikolka, na 12. Lucinka Sch., na 17. Zorinka, na 23. Barunka a na 27. Kačenka. V kategorii superpřípravka hoši dojel Davídek na 11. místě a Mikulášek na 20. místě. V kategorii U10 přípravka dívky dojela Janička na 10. místě, Terezka na 12. místě a Ivanka na 13. místě.  V kategorii U10 přípravka hoši dojel Honzík na 2. místě a Adámek na 6. místě.
Věříme, že se závody vydařily a děkujeme tímto všem zúčastněným za odvedenou práci při pořádání tohoto závodu.