22. Minstacher Pokalrennen, Offene Chamer Stadtmeisterschaft a 19. Offene Vereinmeisterschaft
                      5. a 6. března jsme objeli 3 závody na Javoru, které pořádal FC Chammunster  a ASV Cham. V sobotu byly na programu dva jednokolové obřáky kde se v prvním, který startoval v 10:00 v kategorii Bambini weiblich na 2. místě umístila Lucinka Sch., 4. pak dojela Adélka, 5. Nikolka a 6. Barunka. V kategorii Kinder U8 weiblich jsme díky Agátce obsadili 1. místo, na 3. místě dojela Emička a na 5. místě Lucinka Š. V kategorii Kinder U9 weiblich obsadila 3. místo Terezka a v kategorii Kinder U9 mannlich obsadil 2. místo Adámek a Lukášek dojel jako 9. V kategorii U10 weiblich dojela Janička na 4. místě.
V neděli si někteří poprvé vyzkoušeli slalom speciál a ani v této disciplíně se neztratili...viz výsledky...