Max-Schierer-Pokalrennen 2016

V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili závodů na Javoru, které pořádaly SC Frauenau a ASV Cham na sjezdovce FIS, kde naši závodníci poměřili síly se závodníky z Německa.
V sobotu jsme v kategorii Bambini weiblich obsadili 2. místo, které zajela Lucinka Sch., na 5. místě dojela Rozárka a na 6. místě Kačenka. V kategorii Kinder U08 weiblich jsme obsadili 1. a 2. místo, kde první dojela Emička a druhá Lucinka Š. V kategorii Kinder U09 mannlich obsadil Honzík 1. místo a v kategorii Kinder U10 weiblich dojela Janička jako 4. V neděli v kategorii Bambini weiblich dojela na prvním místě Verunka se stejným časem jako závodnice z Spvgg LAM, Adélka si dojela pro čtvrté místo, Lucinka Sch. dojela šestá, Nikolka sedmá, Barunka osmá a Kačenka desátá. V kategorii Kinder U8 weiblich jsme měli dvě závodnice, z nichž Emička získala druhé místo a Lucinka Š. dojela jako 4. V kategorii Kinder U09 weiblich dojela Terezka na 5. místě. Kluci v Kategorii Kinder U09 mannlich získali Honzík 4. místo a Lukášek dojel jako 7. V kategorii Kinder U10 weiblich získala Janička 4. místo.