Maškarní Nad Nádražím - oddílové zakončení sezóny 2015/2016

V neděli 20. března odpoledne jsme se převlékli do masek a vyrazili Nad Nádraží. Sněhová pokrývka ještě dostatečně umožňovala skvělou lyžovačku. Děti spolu s rodiči a trenéry pojaly masky svědomitě a tak se přihlížejícím naskytl pohled na lyžující princezny, uklízečku, doktorku, mimoně  a další. Děti si vyzkoušely v maskách podjíždění tunelem mezi nohama trenérů a rodičů :-), sjezd ve vláčku a další velmi náročné disciplíny. Po lyžovačce jsme se odebrali do jídelny ke Kryštofovi, kde na děti čekaly dobroty, disktotéka a proběhlo vyhlášení závodníků, kteří absolvovali nejvíce tréninků. Probrali jsme sezónu a shledali, že už se těšíme až opět na podzim vyndáme lyže, namažeme skluznice, naostříme hrany a pustíme se do nové lyžařské sezóny . . . tak zatím ahoj.

28                              49

47    51