Maškarní - zakončení lyžařské sezóny 2016/2016
                      Jako tradičně jsme zakončili i letošní lyžařskou sezónu Maškarním na sjezdovce Nad Nádražím se závěrečným vyhlášením a diskotékou v jídelně U Kryštofa. Poděkovali jsme trenérům za krásnou a úspěšnou sezónu a nadšení, které jak doufáme ještě dlouho vydrží. Sněhově byla tato sezónu velmi přiznivá, a po proto se po letních aktivitách budeme opět těšit na sněhovou nadílku, ale nyní ještě jednou všem pořadatelům, činovníkům a závodníkům děkujeme a těšíme se s Vámi všemi nadšenci tak krásného sportu, kterým sjezdové lyžování beze sporu je, nashledanou . . .

Ski Klub Železná Ruda

Ski Klub Železná Ruda                  Ski Klub Železná Ruda