Ski Klub   Ski Klub
Historie klubu      Členové     Šumavský pohárek      Termínová listina      Naše akce     Informace pro členy     Fotky ze závodů                                                                                                                                             
Ski KlubSki KlubSki KlubSki KlubSki Klub

Hlavní stránka


Letní soutředění - Nýrsko 2017

                      Tento rok jsme se rozhodli pro letní soutředění v kempu v Nýrsku. Sraz jsme si dali v pátek 22.9.2017 na Belvederu, od kud jsme všichni jeli do Nýrska na kole. Výjezd přes Hofmanky na Špičácké sedlo jsme zvládli bez problémů. Tady jsme se rozdělili na skupiny a pokračovali do Nýrska, někdo delší a někdo kratší cestou, ale všichni na kole. Po příjezdu jsme se rozdělili do chatek, ubytovali se a vypálili na večeři. V sobotu jsme pak střídali tréninky na kole, na bruslích, udělali jsme si i kondiční test a večer nás čekala noční strašidelná hra. Všichni jsme ji zvládli a po večeři šli příjemně unavení spát. V neděli jsme opět vyrazili na brusle, kde jsme jezdili slalomy a štafety. Po obědě jsme si zabalili věci a rozdělili jsme se na dvě skupiny. Starší děti jeli z Nýrska na kole rovnou do Železné Rudy a menší děti jely autem do Zelené a odtud na kole také do Železné Rudy. Na parkovišti u Šarloty pak už na nás čekaly rodiče. Rozebrali jsme si věci a plní zážitků a sportovních výkonů jsme se rozprchli domů. 
Letní soustředění bylo vydařené po všech stránkách, ubytování, jídlo, počasí, účast a v neposlední řadě naše sportovní a odvážné výkony.
Budeme doufat, že nám brzy napadne sníh a začneme trénovat na lyžích.


    
                                


                    
             
                  
             
              

                     © Ski Klub Železná Ruda |  e-mail: info@skiklubzeleznaruda.cz